Příspěvky 2018

Vyberte požadovanou kategorii:

JménoRok narození1. pololetí2. pololetí
Alfoldi Adam2008
Alfoldi Denis2010
Antoš Filip2010
Badziony Daniel2008
Barbuš Marek2006
Barbušová Tereza2010
Bartoš Vladimír2007
Bauernopl Matětj2010
Bečka Matouš2007
Beneš Ondřej2009
Blažková Anna2006
Blažkovcová Kateřina2008
Blechová Amálie2011
Bodmas Rozálie2007
Bodnarová Alena2006
Borek Tobiáš2011
Božková Anna2008
Brátová Nikola2007
Brezík Kryštof2008
Brož Martin2009
Bureš Filip2008
Burgrová Nela ml.2009
Bursíková Nela2010
Celmanová Amálie2006
Cipro Viktorie2011
Čamková Barbora2006
Čáp Patrik2009
Čermák Martin2007
Čermáková Jana Klára2008
Čermáková Kateřina ml.2007
Čermáková Tereza 2007
Čermáková Veronika2006
Černá Karolína2010
Černá Simona2006
Černý Šimon2006
Černý Tadeáš2008
Červinková Natálie2007
Čihová Kateřina2011
Čurdová Karolína2008
Daniel Duda2006
Datel Adam2011
Dávidíková Agáta2007
Dočekal Filip2006
Dolejš Jonáš2011
Doležal Adam2008
Doležal David2010
Doležal Filip2011
Doležal Oliver2007
Dostálová Sofie2009
Drtina Adam2011
Dubišar Marek2011
Duda Michal2011
Dudová Laura2009
Dufek Filip2006
Durkaj Šimon2011
Dvořák Marek2008
Dvořáková Emma2010
Earl Ema Taylor2009
Enderle Matěj2010
Fejfar Štěpán2008
Fikesová Laura2006
Fiřt Martin2010
Fišer Jiří2006
Fišerová Klára2009
Foralová Anastázie2011
Formánek Benjamin2008
Formánková Caroline2006
Franc Adam2008
Franěk Tadeáš2011
Fundová Valentýna2010
Gartnerová Barbora2008
Gejdoš Matěj2006
Gejdoš Maxmilián2011
Grešlová Lenka2008
Grigová Anna2006
Gutmanová Lucie2010
Hájek Tadeáš2011
Hajníková Viktorie2010
Hamouz Ondřej2007
Hanák Kryštof2011
Hančáková Eliška2007
Harbáčková Alena2010
Havlík Antonín2011
Havlík Richard2011
Herbs Václav2006
Hoffmann Vojtěch2010
Homová Tereza2010
Horáček Kryštof2011
Hošek Filip2008
Hotový Roman2009
Hrdličková Nikola2008
Hronová Kateřina2010
Hrubec Tobiáš2008
Hřebík Vojtěch2011
Hříbal Štěpán2009
Hubnerová Marie2006
Hudečková Klára2007
Chaloupecká Markéta2007
Chaloupková Anastázie2007
Charvát Jakub2006
Chladová Alena2008
Iblová Linda2011
Inneman Quido2008
Jambor Jan2006
Jamborová Tereza2011
Janeček Vojtěch2007
Jelínek Matouš2009
Jelínková Barbora2009
Jílková Ema2011
Jirásek Vít2007
Jirkovský Maxmilián2008
Jozífková Vanda2007
Juna Jonáš2010
Junek Matěj2007
Jůrka Martin2009
Kadlec Adam2006
Kadlecová Barbora2009
Kadlecová Eliška2009
Kalivoda Šimon2010
Kamenský Matěj ml.2008
Káňová Barbora2006
Kautcký Sebastian2008
Kautcký Tobiáš2008
Kazda Tomáš2011
Kázmer Lukáš2010
Kemr Štěpán2010
Kerouš Vilém2009
Kettnerová Štěpánka2008
Kieryková Kristýna2011
Klímová Dana2009
Klouček Matěj2007
Kniežová Veronika2007
Knotková Karolína2007
Kociánová Kateřina2010
Kohoutová Eliška2008
Kolaříková Rozárka2009
Kolbek Antonín2007
Kolbek Ilja2007
Košař Antonín2009
Kotová Kateřina2006
Kouřilová Barbora2010
Kovařovic Tomáš2008
Kovtun Viktor2007
Krausová Nela2007
Krauszová Aneta2009
Krček Tomáš2006
Krčková Aneta2009
Krejčí Antonie2008
Krombholz Daniel2011
Kruntorádová Anežka2010
Krupička Josef2011
Kšír David2008
Kubizňáková Kristýna2007
Kučera Marek2010
Kučerová Jana2011
Kulhánek Daniel2006
Kulhánková Anna Marie2008
Kupcová Klára2011
Kupková Běla2007
Kvapil Václav2008
Kyjánková Tereza2008
Lahvička Václav2009
Lamerová Monika2009
Lážnovská Viktorie2006
Líba Mikuláš2008
Lipert Jakub2009
Lipert Matěj2006
Litera Matěj2010
Lochman Alex 2008
Longauer Adam2007
Loukota Alex2010
Lukavská Adéla2010
Madiová Tereza2010
Mach Ondřej2006
Machalická Barbora2011
Machová Hana2006
Machová Tereza2006
Machová Zuzana2007
Majerová Karolína2007
Marková Eliška2009
Márová Kateřina2006
Mařík Jakub2009
Maška Filip2006
Mašková Eliška2008
Mašková Johana2008
Matoušek Jaroslav2007
Mehes Lukáš2009
Mehesová Veronika2006
Mikulíková Marie2008
Mikulíková Markéta2006
Mišíková Eliška2008
Mottl Tobiáš2011
Moustafa Marwan2011
Mullerová Kateřina2009
Nedvěd Oliver2010
Nedvědová Natálie2007
Neubergrová Kateřina2011
Niedermaierová Kateřina2009
Novák Jan2011
Novák Josef2008
Nováková Eliška2006
Novotná Alžběta2006
Odlasová Barbora2011
Ouředník Kryštof2008
Ouředníková Anežka2006
Papánek Andreas2008
Parůžek Adam2010
Patková Veronika2009
Pavelka Vojtěch2009
Pavlíček Oliver2007
Pavlíčková Patricie2007
Pedálová Markéta2007
Pecháčková Amálie2009
Pelcová Vendula2009
Pergler Jakub2006
Pešek Jakub2006
Petera Matyáš2010
Peterová Adéla2007
Petříček Ondřej2011
Pihertová Nela2007
Pinkas Jakub2008
Plachá Nikola2009
Plasová Veronika2008
Pleváková Natálie2011
Podaný Ondřej2011
Pohnán Ondřej2011
Pohnán Vojtěch2010
Polcarová Emma2009
Pražanová Veronika2007
Preti Viktorie2006
Procházková Adéla2008
Procházková Rozálie2010
Procházková Valentýna2010
Prokeš Radim2008
Přibylová Aneta2007
Puverle Nikol2009
Quadrát Bedřich Jan2007
Quadrátová Adéla2007
Rambousek Kristián2008
Rampasová Dominka2008
Rataj Dominik2011
Reichl Matouš2008
Reichl Vojtěch2006
Rojt Adam2012
Rokosová Simona2007
Rosická Julie2011
Rychtecká Natálie2008
Rypl David2008
Rysková Vendula2008
Sainerová Vanda2009
Sajdlerová Adéla2010
Sedláček Filip2008
Sera Placha Viktor2010
Sinada Laura2010
Sinada Sofia2009
Skalová Karolína2007
Sklenářová Justýna2010
Smržová Adéla2011
Staňková Kamila2009
Stašek Pavel2009
Straková Linda2010
Stříbrná Justýna2006
Stříbrný Filip2011
Střihavková Nela2011
Stuchlík Martin2007
Stůj Filip2011
Suchá Kateřina2010
Svoboda Lukáš2008
Šafránek Jan2011
Šáchová Magdalena2008
Šebová Nela2010
Šímová Kateřina2008
Šímová Tereza2006
Šnajdr Marek2009
Šťáhlavský Max2011
Šteflová Alžběta2007
Štěpánek Šimon2006
Štěpánková Ema2010
Štětina Filip2011
Šumný Martin2008
Švédová Barbora2007
Švejkovský Jakub2009
Tatíček Jakub2010
Tatíček Tobiáš2010
Tesař Marek2007
Teska Šimon2007
Ticháčková Anna2009
Tlustá Natálie2010
Tolkačeva Barbora2011
Tomková Jana2008
Totušek David2010
Trnková Jana2008
Tůma Karel2010
Tunka Martin2006
Turňová Daniela2007
Tvrdý Matyáš2008
Ullrych Matěj2011
Urban Tomáš2010
Vacková Ema2010
Vacková Michaela2011
Vágnerová Adéla2008
Vališová Adriana2010
Velíšková Sára2008
Větrovcová Sofie2010
Viduna Tobiáš2011
Vlasák František2010
Vlasák Tomáš2010
Vlčková Amálie2007
Vlková Tereza ml.2010
Vondráček Vojtěch2007
Vřešťál Ondřej2011
Vřešťálová Michaela2009
Vykouk Matyáš2010
Vykouková Adéla2010
Vyskočilová Emma2011
Waclík Jonáš2008
Waclík Tadeáš2011
Závodná Sofie2009
Zemek Daniel2006
Zítková Viktorie2008
Žlábková Markéta2011
Žváčková Kateřina2006
Český olympijský výbor Česká atletický svaz Sportovní areály města Kladna Středočeský krajský atletický svaz