Zpravodaj č.3 družstva juniorů

27.05.2019

Junioři startovali na druhém kole družstev v sobotu 25.5. v Kolíně. Tentokrát jsme byli oslabeni o hostující závodníky a o další kladenské, kteří z různých důvodů se II.kola nezúčastnili. Opět bez omluvy se nedostavil Ondřej Kočí. Celkem chybělo v družstvu 7 závodníků. I to je důvod, proč tentokrát skončilo družstvo na druhém místě za Kolínem, i když o pouhé tři body. V plné sestavě má družstvo určitě na postup do finále Mistrovství ČR. Další kolo je na konci prázdnin 31. srpna ve Staré Boleslavi. Věřím, že většina z vás potrénuje i o prázdniny, tak, abychom byli na podzimní část soutěže připraveni.