7 medailí pro Kladno z Mistrovství republiky žactva

23.09.2019

KLADENŠTÍ ŽÁCI PŘIVEZLI Z MISTROVSTVÍ REPUBLIKY CELKEM SEDM MEDAILÍ A ODDÍL A.C.TEPO KLADNO SE TAK ZAŘADIL MEZI NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ODDÍLY MISTROVTSVÍ. O DVĚ PRVENTSVÍ SE POSTARAL TOMÁŠ DVOŘÁK, KTERÝ ZVÍTĚZIL NA OBOU PŘEKÁŽKOVÝCH TRATÍCH. NA 100MPŘ VYTVOŘIL UŽ V ROZBĚHU NOVÝ REKORD MISTROVSTVÍ 12,89. ZÁKLADNÍ REKORD VYTVOŘILA I ŠÁRKA SOMROVÁ V BĚHU NA 1500MPŘ, PROTOŽE TATO TRAŤ SE BĚŽELA NA MISTROVSTVÍ POPRVÉ, ŠÁRKA ZVÍTĚZILA V ČASE 5:19,20. STŘÍBRNÉ MEDAILE ZÍSKALI VERONIKA ŠTEMBEROVÁ VE SKOKU O TYČI VÝKONEM 360 CM A ŠTAFETA CHLAPCŮ VE SLOŽENÍ ULMANN, NERAD, HUDEČEK, DVOŘÁK ČASEM 2:32,84.O DVĚ BRONZOVÉ MEDAILE SE POSTARALA DĚVČATA TEREZA VLKOVÁ V DÁLCE VÝKONEM 557CM A TEREZA LAMAČOVÁ NA 150M. SMOLNÁ ČTVRTÁ MÍSTA OBSADIL JAN ULMANN V BĚHU NA 300M , TEREZA LAMAČOVÁ NA 60M A ŠTAFETA DĚVČAT 4X300M (SOMROVÁ,ALEXOVÁ,VLKOVÁ, LAMAČOVÁ). DALŠÍ FINÁLOVÁ UMÍSTĚNÍ ZAZNAMENAL PETR STEHLÍK V HODU DISKEM, BYL SEDMÝ A ADAM ZELENKA VE STEJNÉ DISCIPLÍNĚ OSMÝ. V HODU KLADIVEM BYL SEDMÝ LUKÁŠ ROŠKOT.